Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

2018-09-21 11:55

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte ameliyatsız yüz germe teknolojisi de ortaya çıkmıştır. Ve bu ameliyatsız yüz germe teknikleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Üstelik bu yöntemler kişiyi gençleştirir ve daha dinç bir görünüm elde etmesini sağlar. Ameliyatsız yüz germe yöntemleri estetik ameliyatları ile yüz geren operasyonlara alternatif olarak geliştirilmiştir. Her ne kadar ameliyatsız yüz germe yöntemlerine inanmayan kişiler olsa da bu yöntemleri tercih edenlerin sayısı bir hayli fazladır. Cerrahi operasyonlara karşı üretilmiş ve geliştirilmiş olan bu yöntemleri sıralayacak olursak;

DOLGU İLE YÜZÜ GERME

Çok basit bir işlem olan bu yöntem ile hastalar istediği şekilde yüzünü gerdirebiliyor. Dolgu işlemi ile birlikte hastaların yüzünde ki kırışık olan bölgeler bu dolgularla doldurulur ve hastanın yüzü daha genç bir hale getirilmiş olur. Hatta bu yöntemle birlikte dudaklarda kalınlaştırılıp, göz altı torbaları da yok edilebilir. Dolgu ile kişinin yüzünde ki elmacık kemikleri daha belirgin hale getirilebilir. Burun kenarında oluşan çizgiler de yok edilebilir. Çenenizin küçük olduğunu düşünüyorsanız bu dolgu yöntemi ile birlikte çeneye de istenilen dirilik ve büyüklük katılabilmektedir. Bu dolgu yüzün üst kısımlarına da yapılabilmektedir. Bu yöntemle iyi sonuçlar alabilmek mümkündür.

CLEARFİT LAZER İLE YÜZÜ GERME

Günümüzde lazer ile tedaviler birçok alanda kullanıldığı gibi bu alanda da kullanılmaktadır. Lazer ile yüzü germek günümüz koşullarında mümkün hale gelmiştir. Clearfit lazer ile yüz germe teknolojisinde ince çizgilerle kırışıklıklar yok ediliyor. Ve ameliyatsız kırışıklıklar yok olup yüz gerilmiş oluyor. Cilde hiçbir zarar vermeyen bu teknoloji yüzde ki yaşlılık belirtisi olan her şeyi yok edebiliyor. Böylelikle yüzünüz daha genç ve pürüzsüz bir hal alıyor. Bu uygulama ile cildin alt yapısına hiç dokunulmadan üst yapısı ile istenilen germe yapılıyor. Bu yöntem ile de yüz gerdirmeyi tercih eden birçok insan bulunmaktadır.

VSHAPE İLE YÜZ GERDİRME

Artan yöntemler ile birlikte yüz gerdirmek oldukça kolay bir hal almıştır. Bu yöntem yüz gerdirme yöntemleri arasında en iyi yöntem olarak gösterilmektedir. Kolajen liftleri ısıtılarak cildin gerilmesini sağlayan bu teknoloji birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.